Elektroninių Parduotuvių Kūrimas

Internetinių parduotuvių kūrimo ir administravimo paslaugos – kuriame įvairių apimties ir funkcijų internetines parduotuve,  su Jums patogia turinio valdymo sistema, atsižvelgiame į kliento poreikius ir biudžetą bei pasiūlome optimaliausią sprendimą, tinkantį Jūsų verslui, tiek reprezentacinės svetainės, tiek el. parduotuvės kūrimui.

El. parduotuvės priežiūra reikalauja daugiau laiko resursų, nei įprasto tinklalapio administravimas. Teikiame el. parduotuvės priežiūros paslaugas – turinio ir prekių informacijos atnaujinimas, nuolaidų ir spec. pasiūlymų generavimas, automatizuota prekių integracija ir prekių įkėlimas rankiniu būdų.

Internetinių Parduotuvių Kūrimas

Internetinių Parduotuvių Kūrimas

Įprastai, minimalistinės elektroninės parduotuvės kuriamos nišinėms prekėms, iki 100 produktų, dažniausiai nereikalinga sandėlio integracija, todėl rekomenduojama naudotis WordPress turinio valdymo sistema, kuri nereikalauja daug resursų ir priežiūros.

Vidutinio dydžio internetinės parduotuvės.

Vidutinio dydžio el. parduotuvės dažniausiai turi iki 1 000 produktų , rekomenduojama rinktis OpenCart, PrestaShop turinio valdymo sistemas, reikalauja didesnių resursų, dažniausiai reikalinga sandėlio integracija.

Didelės apimties el. parduotuvės.

Didelės apimties internetinės parduotuvės įprastai turi didelį prekių asortimentą – virš 1 000 prekių. Rekomenduojame naudotis laiko patikrinomis turinio valdymo sistemomis, tam puikiai tiks OpenCart, PrestaShop ar Magento. Didelės el. parduotuvės reikalauja ir didesnių resursų priežiūrai, taip pat sklandžiam veikimui rekomenduojama rinktis galingesnį serverį.

Sprendimai E-Komercijai

Sandėlio integracija

Atliekame tiekėjo sandėlių integraciją, kurios dėka automatiškai atsinaujina prekės ir prekių likučiai.

Individualūs sprendimai

Didelės apimties el. parduotuvėms siūlome individualius dizaino ir turinio valdymo sistemos sprendimus.

Bazinė SEO optimizacija

Mūsų kuriamoms internetinės parduotuvėms atliekamas bazinis SEO optimizavimas.

El. parduotuvė reprezentuoja Jus bei parodo kaip rimtai žiūrite į verslą ir parduodamus produktus. Bendradarbiaujant, mūsų komanda nuolatos dirbs su Jumis, jog kartu sukurtume tinkamiausią, Jūsų veiklą atspindinčia internetinę parduotuvę. Įsigilinsime ir įgyvendinsime Jūsų poreikius, kad suteiktume tinkamus sprendimus, kurie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Atsižvelgiame į griežtus užsakovo terminus bei esame lankstūs, todėl sukursime Jūsų poreikius atitinkantį produktą už prieinamą kainą.

Internetinės Parduotuvės Kūrimas

Sprendimai E-Komercijai

Internetinių parduotuvių kūrimas reikalauja kompetencijos ir itn didelio kruopštumo, todėl pirmojo pokalbio metu, kartu su klientu nustatome poreikius ir tikslus, kurie leidžia numatyti pirminę el. aprduotuvės struktūrą ir norimų tiekėjų integraciją. Bendradarbiavimo pradžioje patariame klientams nuspręsti koks el. parduotuvės įvaizdis būtų optimaliausias.

Jeigu klientas nėra užsiregistravęs domeno ar hostingo, padedame bei pasiūlome rekomendacijas domeno vardo registracijai, taip pat pasirūpiname ir hostingu. Šie žingsniai, bendradarbiavimo pradžioje yra itin svarbūs, kadangi tai leidžia nustatyti preliminarią internetinio puslapio kūrimo kainą bei terminą.

El. Parduotuvės Dizainas

Toliau, kai jau su klientu esame apsisprendę dėl el. parduotuvės struktūros, aptariame būsimos internetinės parduotuvės dizainą ir funkcijas. El. parduotuvių dizainas galimas šabloninis, iš pateiktų pavyzdžių arba individualus svetainės dizainas pagal konkrečius Jūsų poreikius. Šio etapu metu svarbu tinkamai nusistatyti, kokia informacija bus reikalinga el. parduotuvėje, kokios bus spalvos, funkcijos ir kokie bus tiekėjai ir t.t. Įprastai, mūsų kuriamos internetinės parduotuvės turi paruoštas reikalingiausias funkcijas – užsakymų valdymas, automatinis sąskaitų faktūrų generavimas, apmokėjimas, pardavimų statistika ir analizė, automatizuoti užsakymai kartu su kurjerių integracija.

Šių laikų dienose, vis daugiau vartotojų keliasi į internetą, o taip pat sparčiai auga ir vartotojų skaičius išmaniuosiuose įrenginiuose, tad mūsų komanda sukurs malonią naudojimosi patirtį vartotojams tiek kompiuterių naršyklėse, tiek mobiliųjų įrenginiuose.

Programavimo Darbai

Mūsų komandoje dirba kompetetingi programavimo specialistai, tad kuriant el. parduotuvę atsižvelgsime į norimas funkcijas ir prekių kiekį ir Jums pasiūlysime optimaliausią ir patogiausią sprendimą.

Esame lankstūs, todėl sukursime individualią el. parduotuvę, pagal pateikiamus Jūsų reikalavimus. Kuriant internetines parduotuves, taip pat daroma bazinė SEO optimizacija, kurios dėka internetinė parduotuvė sparčiai krausis ir net ir su tūkstančiu prekių bei leis išvengti nepageidaujamų korekcijų ateityje.

Testavimas Ir Tobulinimas

Paruošus pilnai funkcionuojančia internetinę parduotuvę, pateikiame klientui, kuris peržiūri internetinės parduouvės turinį, struktūrą bei susipažįsta su el. parduotuvės valdymu. Kartu su klientu aptariame projektą, atidžiai peržiūrime ar išpildėme visus kliento lūkesčius, įsiklausome į pastabas bei dar labiau tobuliname el. parduotuvę.

Internetinės Parduotuvės Instrukcijos

Pratestavus ir pagal kliento poreikius patobulinus internetinę parduotuvę, visa susijusi informacija apie projektą perduodama klientui. Klientui paruošiame ir perduodame 100% funkcionuojančią ir paruoštą darbui el. parduotuvę. Taip pat nemokamai konsultuojame ir padedame klientą integruoti darbui į internetinės svetainės valdymą.

Klientams suteikiame 14 dienų bandomąjį laikotarpį, per kurį klientas gali kreiptis dėl papildomų korekcijų internetinėje svetainėje.

El. Parduotuvės Administravimas

Esamiems klientams teikiame internetinių parduotuvių administravimo paslaugas. El. parduotuvės priežiūrai reikalingi didesni resursai, nei įprastos svetainės pirežiūra. Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų el. parduotuvė nuolatos tinkamai funkcionuotų bei užtikrinsime el. parduotuvės saugumą nuo galimų įsilaužimų ar kenkėjiškų virusų.

Pagal Jūsų poreikius atnaujinsime, pakeisime el. parduotuvės informaciją ir turinį, įdiegsime papildomus modulius ir atliksime individualius sprendimus pagal Jūsų pageidavimus.

Koks pagrindinis el. parduotuvės kūrimo tikslas?
Tinkama interentinė parduotuvė  pritraukia susidomėjusius žmones ir potencialius klientus. Kiekvienas lankytojas pirmiausia atkreipia dėmesį į el. parduotuvės navigaciją ir išvaizdą, todėl kiekviena, net ir smulkiausia detalė  yra itin svarbi.

Visapusiškai paruošta internetinė parduotuvė palengvina paiešką klientams, taip pat padeda sutaupyti laiko. Internetinių parduotuvių  kūrimas, tai būdas supažindinti ir pasiūlyti savo produktus interneto vartotojams.

  • Dizainas pritaikytas mobiliesiems įrenginiams.
  • Paprastas turinio valdymo sistemos valdymas ir greitas priėimas prie reikalingiausių funkcijų.
  • Patogus ir nesudėtingas prekių redegavimas – nuotraukos, aprašymas, prekės kaina.
  • El. partuoduvės pardavimų ir statistikos stebėjimas.
  • Sąskaitų faktūrų automatinis generavimas ir išsiuntimas klientams.
  • Mokėjimų integracija.
  • Automatizuotas kurjerių ir siuntos lipdukų genravimas ir valdymas.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek užtrunka internetinės parduotuvės kūrimas?

Elektroninės parduotuvės kūrimas gali trukti nuo 1 – 3 mėn. priklausomai nuo užsakovo poreikių ir norimų funkcijų įdiegimo. Įprastai konkretų terminą pateikiame pirmo pokalbio metu, kai išsiaiškiname kliento poreikius ir tikslus.

Kiek kainuoja internetinės parduotuvės kūrimas?

Internetinės parduotuvės kaina priklauso nuo funkcijų, prekių kiekio ir užsakovo poreikių. Tik išsiaiškinus kliento poreikius ir tikslus galime pateikti tikslią kainą.

Kokių pagrindinių dalykų reikia internetinės parduotuvės kūrimui?

Pirminiam el. parduotuvės kūrimo etapui reikalingas domeno registravimas ir WEB hostingo įsigijimas. Toliau rekomenduojame pasieškoti norimos el. parduotuvės pavyzdžio, tai leis lengviau apsispręsti dėl dizaino ir struktūros.

Ar galiu savarankiškai atnaujinti el. parduotuvės informaciją, redaguoti prekes?

Informacijos ir turinio atnaujinimas nereikalauja specifinių žinių, tad kiekvienas WEB sąvininkas informaciją gali atnaujinti savarankiškai, prisijungus prie turinio valdymo sistemos.

Ar el. parduotuvei taikoma garantija?

Pradžioje taikomas bandomasis laikotarpis, per kurį el. parduotuvės valdymą perima užsakovas ir mes padedame atlikti tam tikrus darbus ir teikiame nemokamas konsultacijas. Praėjus bandomajam laikotarpiui, klientas gali papildomai įsigyti el. parduotuvės administravimo paslaugą už kurią numatytas mėnesinis mokestis.

Mūsų klientai

Ką mūsų klientai sako apie mus?

Su SEOpartneriai.lt bendradarbiaujame jau porą metų, visi projektai su kuriais dirbome atsidūrė
TOP5 Google pozicijose. Ko imasi, tą padaro, didžiausios rekomendacijos.

Martynas AndriejaitisMB "Duok penkis"

Rekomenduoju SEOpartneriai.lt kaip savo srities žinovus. Darbas su jais buvo lengvas ir aiškus, nes komanda geba profesionaliai patarti,
suprantamai išdėstyti planus, išanalizuoti ir pasiekti efektyvių rezultatų. Dėka SEOpartneriai.lt mano svetainė pakilo į aukščiausias google pozicijas

Jovita ŠeškauskienėUAB " Jovila"