SEO Paslaugos - Jūsų Verslo Augimui

SEO paslaugos – tai ne magija, tai racionaliais  skaičiavimais bei analize paremtas procesas, kurio tikslas yra, Jūsų internetinę svetainę arba elektroninę parduotuvę, padaryti kur kas labiau matoma Google paieškos sistemoje.

Tai procesas, kuris apima išorinį ir vidinį SEO optimizavimą. Naudojame efektyvius SEO metodus, kurie yra patikrinti laiko ir praktikos.

Jog SEO Paslaugos būtų efektyvios, reikalingas nuolatinis domėjimasis inovacijomis, atsinaujinančiais Google algoritmais, kurie įtakoja internetinės svetainės pozicijas Google paieškos sistemoje, tad kompetencijas ir profesionalumą Jums garantuojame.

Kas yra SEO paslaugos?

Galima labai ilgai ir plačiai kalbėti apie SEO, kadangi tai įvairiapusiška sritis, turinti daugelį faktorių, kurie pastoviai kinta ir papildomi vis naujesniais elementais, kurie tiesiogiai įtakoja Google aukštesnėms pozicijoms gauti. Trumpai tariant – profesionalios SEO paslaugos skirtos geresniam Jūsų turimos svetainės pozicijų gerinimui. Ne tik Google, kaip minima dažniausiai, tačiau ir Yahoo, Bing, bei kitose paieškos sistemose.

Kodėl verta investuoti į SEO?

Tai ne tik vienas efektyviausių, tačiau taip pat ir ilgalaikis reklamos būdas, kuris padeda pagerinti vartotojų patirtį Jūsų internetiniame puslapyje, bei tuo pačiu didina verslo ir reputacijos žinomumą.

7 Optimizuotos internetinės svetainės privalumai Jūsų verslui:

 1. Reklama yra organiška, tad tai gerina puslapio reputaciją, patikimumą bei išlaiko vartotojų dėmesį 24/7.
 2. Tvarkingas turinys reikalingas ne tik Google robotams, tačiau ir naršytojams, kurie mieliau renkasi lengviau skaitomą, maloniau žiūrimą turinį.
 3. Didesnis lankytojų srautas gali padidinti Jūsų pardavimus ir užklausas.
 4. Techniškai tvarkinga ir spartesnė svetainė, lankytojus paskatins kartą apsilankius pas Jus sugrįžti.
 5. SEO paslaugos – ilgalaikė reklama.
 6. Optimizuota svetainė bus pasiekiama per konkrečius raktinius žodžius, kurie aktualūs naršytojui. Taigi – tai reklama, kuri neerzina.
 7. Įvertinus naudą, ilgalaikėje perspektyvoje – paslaugos yra gana pigios, palyginus į tai, kiek per tokį patį laiko tarpą, naujiems vartotojams pritraukti investuotumėte į reklamą.

Kodėl verta bendradarbiauti su Mumis?

Bendradarbiaujant su mumis, visą dėmesį skiriame į kliento išsikelto tikslo pasiekimą, tam, kad būtų sukurta tinkamiausia SEO strategija, ir tam, kad klientas suprastų – kas yra SEO ir kokiais žingsniais jis bus įgyvendinamas.

 1. Pirmiausia tikimės iš kliento detalumo. Prieš bendradarbiaujant, pateikiami klausimai,  į kuriuos gavę atsakymus galima pradėti darbus.
 2. Pasirašoma sutartis, kuri užtikrins, jog paslaugos bus teikiamos laiku ir pagal sutartą planą.
 3. Klientui pateikiame preliminarų planą, kurį jis turi laiko įvertinti.
 4. Taip pat atliekame preliminarią analizę, kuri taip pat skirta svetainės vertinimui, nurodyti puslapio stipriąsias puses, kurias galima dar labiau tobulinti ir silpnąsias, kurias reikia pašalinti.
 5. Suderinamas svetainės pakeitimų  planas: žingsnis po žingsnio.
 6. Sutariame abiems pusėms tinkamą SEO paslaugų kainą.
 7. Pradedame darbus!

Kaip mes dirbame?

Profesionalios SEO paslaugos apima daug skirtingų etapų, SEO susideda iš skirtingų komponentų, kurių tikslas yra pagerinti Jūsų pozicijas Google paieškos sistemoje. Tai yra vidinis SEO, kuris susideda iš raktinių žodžių analizės, turinio pildymo, svetainės išvaizdos tobulinimo ir išorinis SEO, kuris skirtas atgalinių nuorodų kūrimui. Kiekviena dalis vystoma keliais etapais. Susipažinkite detaliau su SEO paslaugų darbų etapais.

Pagrindinė SEO Analizė

Pirmojo žingsnio metu analizuojamos internetinės svetainės arba elektroninės prekybos vietos „pagrindas“. Toliau, atliekamas rinkos tyrimas, kurio metu analizuojamos objekto konkurencingumas, taip pat atliekamas SEO auditas ir vertinama tinklalapio būklė. Pagrindinės analizės metu taip pat atliekamas raktinių žodžių bei junginių tyrimas, kurie bus naudojami paieškos sistemos pozicijoms gerinti. Galiausiai, atliekamas vidinės svetainės tvarkymas, kuris apima krovimo greitį, programavimo klaidas, saugumo spragas, kurios gali trukdyti tolesniems optimizavimo etapams. Visi darbai atliekami kruopščiai, detaliai, kiekvienas elementas vertinamas iš kelių skirtingų pozicijų.

SEO Tobulinimo Etapas

Antrojo etapo metu, pagrindinis dėmesys yra skiriamas smulkmenoms, kadangi tai ir lemia rezultato siekimą. Pirmiausia atliekamas išorinis SEO, kurio metu puslapis yra populiarinamas per kitus šaltinius, paliekamos atgalinės nuorodos straipsniuose bei kituose šaltiniuose. Taip pat tikrinamas internetinės svetainės greitis, kadangi tai vienas iš patogaus naršymo faktorių. Galiausiai atliekamas ir turinio optimizavimas, kurio metu tvarkomi tekstai, vizualika bei kiti elementai. Svarbus ne tik pritaikomumas paieškos elementams, tačiau taip pat ir naršytojams.

Nuolatinė SEO Priežiūra

Galiausiai, trečiojo etapo metu, kai pagrindiniai SEO elementai internetinei svetainei yra sutvarkyti, toliau ieškoma būdų, kaip dar labiau pagerinti puslapio pozicijas ir tuo pačiu padaryti svetainę patrauklesne lankytojui. Nuolatinės SEO priežiūros metu, būtinas nuolatinis mokymasis ir naujų priemonių ieškojimas, kurias Jums galime pasiūlyti. Vertiname rinkos galimybes, domimės ir pritaikome naujus, efektyvius metodus bei ieškome būdų, kurie internetinę svetainę sukurtų patrauklesnę ne tik Google robotams, tačiau ir puslapio lankytojams. Taip pat daug dėmesio skiriame turinio kūrimui, kuris derinamas su klientu ir galiausiai, vykdoma nuolatinė SEO priežiūra, kuri užtikrina pastovias TOP pozicijas, Google paieškos sistemoje.

STARTAS

Nuo 198€/mėn

Svetainės iškėlimas į TOP 10
Raktažodžių kiekis – 1
Raktinių žodžių tyrimas
Svetainės SEO auditas
Konkurentų analizė
Meta Title & Description optimizavimas
Svetainės krovimo greičio optimizavimas
Paveiksliukų optimizavimas
Turinio optimizavimas
Išorinis SEO

Gaukite pasiūlymą

VERSLAS

Nuo 298€/mėn

Svetainės iškėlimas į TOP 10
Raktažodžių kiekis – 5
Raktinių žodžių tyrimas
Svetainės SEO auditas
Konkurentų analizė
Meta Title & Description optimizavimas
Svetainės krovimo greičio optimizavimas
Paveiksliukų optimizavimas
Turinio optimzavimas
Išorinis SEO

Gaukite pasiūlymą

PRO

Nuo 398€/mėn

Svetainės iškėlimas į TOP 10
Raktažodžių kiekis – 1
Raktinių žodžių tyrimas
Svetainės SEO auditas
Konkurentų analizė
Meta Title & Description optimizavimas
Svetainės krovimo greičio optimizavimas
Paveiksliukų optimizavimas
Turinio optimizavimas
Išorinis SEO

Gaukite pasiūlymą

SEO Paslaugos

SEO Konsultacijos

Sukursime tinkamiausią marketingo strategiją jūsų verslui

Turinio kūrimas ir optimizavimas

Originalus, optimizuotas SEO turinys, padės pasiekti puikius rezultatus.

Turinio kūrimas ir optimizavimas

Geriausioms marketingo strategijoms, kurios
padės pirmauti industrijoje.

Nuorodų kūrimas
ir reklama

Padidinkite nuorodų skaičių, geresnei paieškos optimizacijai.

Kodėl SEO yra taip vertinamas?

Pozicijos svarba

85% tinklapių galima rasti naudojant organinės paieškos rezultatus.

Efektyvi strategija

SEO leidžia pasirinkti raktažodžius, frazes, kurios pritrauktų potencialius klientus.

Lankytojai

Tinkamai atlikta SEO paslauga padeda pritraukti lankytojus.

Paieškos varikliai

96% vartotojų atlieka paieškas didžiosiose paieškos sistemose (Google, Bing, Yahoo, AOL).

342 milijardai paieškos rezultatų

2016 sausį, buvo atlikta daugiau nei 17.5 milijardo paieškų, kurios pateikė net 342 milijardus rezultatų.

Vartotojų pripažinimas

Vartotojai vertina tuos tinklapius, kurie užima aukštą poziciją paieškos rezultatuose.

Norite būti matomesni SEO pagalba?

Profesionalios SEO paslaugos gali padėti Jums nusimesti „nematomumo apsiaustą“ Google paieškos sistemoje ir tapti kur kas labiau matomu vartotojams,  tai leidžia pagerinti savo reputaciją ir skleisti žinią apie siūlomas paslaugas bei prekes. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią kainą bei įvertinus puslapį, pasiūlysime tinkamą strategiją, kurios laikantis Jūsų svetainė pakils į pirmąsias Google pozicijas. Dirbame tiek su didelėmis įmonėmis, tiek su mažesniais verslais, kadangi kiekvienas klientas mums yra svarbus.

Klientai – mums svarbiausi

Siekiant efektyvių rezultatų kartu su klientu, reikalingas tarpusavio supratimas, bendravimas ir tuo pačiu sprendimų priėmimas. Dažnai pasitaiko, jog klientai nenori kalbėti apie smulkmenas, kurios yra labai svarbios SEO darbų atlikimui,  jiems yra svarbus tik rezultatas, tad surasime Jums tinkamiausią komunikacijos būdą ir padėsime pasiekti norimus rezultatus. Svarbiausia – kalbėtis, kadangi tai efektyviau padeda pasiekti iškeltus tikslus.

Jeigu turite klausimų – visada galite su mumis susisiekti, užpildykite užklausą ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Kaip atpažinti kompetentingą
SEO agentūrą?

Kadangi SEO paslaugos šiuo metu dažnai vadinamos pačia geriausia ir efektyviausia reklamos forma, natūralu, jog atsiranda vis daugiau „specialistų“, kurie siūlo naudotis jų paslaugomis. Kadangi SEO specialistas dažniausiai pasirenkamas ilgalaikei perspektyvai – siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi taip galėsite pasirinkti sau tinkamą specialistą.

Gera SEO agentūra yra ta, kuri:​

 1.  Gali pateikti konkrečius darbų atlikimo žingsnius, terminus ir žinoma darbų pavyzdžius. Tinkama SEO strategija bei tikslo žinojimas, kurie yra konkretizuojami – pirmas žingsnis sėkmės link.
 2.  Gera SEO agentūra yra ta, kuri nuolatos domisi inovacijomis, tobulina savo žinias, nes  Google keičiasi, bei lygiai taip pat keičiasi ir SEO specialisto naudojamos darbo priemonės, todėl svarbu, kad įmonė jas nuolatos sektų ir tobulintų.
 3. SEO paslaugos kaina kinta priklausomai nuo užsakomų paslaugų. Svarbiausia atsiminti, kad tiek labai pigios, tiek labai brangios paslaugos dažniausiai turi „kabliukų“, kuriuos būtina įvertinti.
 4. SEO paslaugos – tai ne tik prisitaikymas prie Google robotų. Tai kokybiškas turinio kūrimas, kuris naudingas vartotojui.

Dažniausiai Užduodami Klausimai

Kiek kainuoja SEO paslaugos?

SEO paslaugos kaina priklauso nuo pasirinktų optimizuojamų raktinių žodžių konkurencijos ir jų dabartinių pozicijų paieškos sistemoje. Susisiekite su mumis, mes įvertinsime Jūsų internetinę svetainę ir pateiksime tikslią SEO paslaugų kainą.

Kokie darbai įeina į SEO optimizaciją?

SEO optimizacija susideda iš vidinio SEO – svetainės tobulinimo ir išorinio SEO – svetainės populiarinimo įvariuose šaltiniuose, kitaip vadinamo, atgalinių nuorodų kūrimo.

Kaip matuojami SEO rezultatai?

SEO rezultatus matuojame pagal natūralaus srauto prieaugį, pardavimų padidėjimą ir optimizuojamų raktinių žodžių pozicijas paieškos sistemoje.

Po kiek laiko galėsiu matyti SEO rezultatus?

Įprastai, pirmieji SEO rezultatai pradeda matytis 3 sav. – 2 mėn. laikotarpyje.

Ar teikiate SEO ataskaitas?

Kiekvieną mėnesį, savo klientams teikiama ataskaitas, detaliai paaškiname apie internetinės svetainės pokyčius Google paieškos sistemoje.

Kokia yra Jūsų patirtis?

Specializuojamės SEO srityje nuo 2011m.

Mūsų klientai

Ką mūsų klientai sako apie mus?

Su SEOpartneriai.lt bendradarbiaujame jau porą metų, visi projektai su kuriais dirbome atsidūrė
TOP5 Google pozicijose. Ko imasi, tą padaro, didžiausios rekomendacijos.

Martynas AndriejaitisMB "Duok penkis"

Rekomenduoju SEOpartneriai.lt kaip savo srities žinovus. Darbas su jais buvo lengvas ir aiškus, nes komanda geba profesionaliai patarti,
suprantamai išdėstyti planus, išanalizuoti ir pasiekti efektyvių rezultatų. Dėka SEOpartneriai.lt mano svetainė pakilo į aukščiausias google pozicijas

Jovita ŠeškauskienėUAB " Jovila"