SeoPartneriai.lt

interneto svetainiu kurimas kaina

Internetinių svetainių kūrimas ir administravimas

Interneto svetainių kūrimo ir administravimo paslaugos – kuriame įvairaus programinio kodo internetines svetaines su Jums patogia turinio valdymo sistema, atsižvelgiame į kliento poreikius ir biudžetą bei pasiūlome optimaliausią sprendimą, tinkantį Jūsų verslui, tiek internetino svetainės, tiek internetinės parduotuvės kūrimui. 

Svetainių įvairovė

Esame lankstūs ir kuriame įvairaus tipo internetines svetaines - elektroninės parduotuvės, informaciniai ir reprezentaciniai verlso puslapiai bei individualizuoti WEB sprendimai.

Svetainių priežiūra

Negaiškite laiko internetinės svetainės administravimui - rūpinkitės savo verslo augimu. Mes pasirūpinsime - administruojame įvairaus turinio valdymo sistemas pagal kliento poreikius.

Instrukcijos ir Garantijos

Rūpinamės savo klientais, tad pasirūpiname, jog kiekviena internetinė svetainė būtų techniškai tvarkinga ir leistų vartotojams mėgautis lankantis svetainėje. Pasirašome sutartis, kuri garantuoja darbų atlikimą laiku.

Internetinė svetainė reprezentuoja Jus bei parodo kaip rimtai žiūrite į teikiamas paslaugas ar parduodamus produktus. Bendradarbiaujant, mūsų komanda nuolatos dirbs su Jumis, jog kartu sukurtume tinkamiausią, Jūsų veiklą atspindinčia internetinę svetainę. Įsigilinsime ir įgyvendinsime Jūsų poreikius, kad suteiktume tinkamus sprendimus, kurie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Atsižvelgiame į griežtus užsakovo terminus bei esame lankstūs, todėl sukursime Jūsų poreikius atitinkantį produktą už prieinamą kainą. 

Svetainių Kūrimas - darbų eiga

web kurimas

kliento poreikiai

Svetainių kūrimas reikalauja kompetencijos ir itn didelio kruopštumo, todėl pirmojo pokalbio metu, kartu su klientu nustatome poreikius ir tikslus, kurie leidžia numatyti pirminę tinklalapio struktūrą ir internetinio puslapio paskirtį. Bendradarbiavimo pradžioje patariame klientams nuspręsti koks internetinės svetainės įvaizdis būtų optimaliausias.

Jeigu klientas nėra užsiregistravęs domeno ar hostingo, padedame bei pasiūlome rekomendacijas domeno vardo registracijai, taip pat pasirūpiname ir hostingu. Šie žingsniai, bendradarbiavimo pradžioje yra itin svarbūs, kadangi tai leidžia nustatyti preliminarią internetinio puslapio kūrimo kainą bei terminą.

svetainiu kurimas

WEB Dizainas

Toliau, kai jau su klientu esame apsisprendę dėl internetinės svetainės struktūros ir identifikavę tinklapio paskirtį, aptariame būsimos internetinės svetainės dizainą. Svetainiu dizainas galimas šabloninis, iš pateiktų pavyzdžių arba individualus svetainės dizainas pagal konkrečius Jūsų poreikius. Šio etapu metu svarbu tinkamai nusistatyti, kokia informacija bus reikalinga svetainėje, kokios bus spalvos ir t.t.

Šių laikų dienose, vis daugiau vartotojų keliasi į internetą, o taip pat sparčiai auga ir vartotojų skaičius išmaniuosiuose įrenginiuose, tad mūsų komanda sukurs malonią naudojimosi patirtį vartotojams tiek kompiuterių naršyklėse, tiek mobiliųjų įrenginiuose.

svetaines kurimas

Programavimo darbai

Mūsų komandoje dirba kompetetingi programavimo specialistai, tad internetines svetaines kuriame ant įvairių turinio valdymo sistemų. Priklausomai nuo internetinės svetainės paskirties, mes Jums pasiūlysime optimaliausią ir patogiausią sprendimą.

Esame lankstūs, todėl sukursime individualizuotą tinklalapį pagal pateikiamus Jūsų reikalavimus. Kuriant internetines svetaines, taip pat daroma bazinė SEO optimizacija, kurios dėka internetinė svetainė sparčiai krausis ir išvengs nepageidaujamų korekcijų ateityje.

internetiniu svetainiu kurimas

Testavimas ir tobulinimas

Paruošus pilnai funkcionuojančia internetinę svetainę, pateikiame klientui, kuris peržiūri tinklapio turinį, struktūrą bei susipažįsta su internetinės svetainės valdymu. Kartu su klientu aptariame projektą, atidžiai peržiūrime ar išpildėme visus kliento lūkesčius, įsiklausome į pastabas bei dar labiau tobuliname internetinę svetainę.

interneto svetainiu kurimas

Instrukcijos

Pratestavus ir pagal kliento poreikius patobulinus internetinį puslapį, visa susijusi informacija apie projektą perduodama klientui. Klientui paruošiame ir perduodame 100% funkcionuojančią ir paruoštą darbui internetinę svetainę. Taip pat nemokamai konsultuojame ir padedame klientą integruoti darbui į internetinės svetainės valdymą.

Klientams suteikiame 14 dienų bandomąjį laikotarpį, per kurį klientas gali kreiptis dėl papildomų korekcijų internetinėje svetainėje.

tinklapio kurimas

Svetainės Administravimas ir priežiūra

Esamiems klientams teikiame internetinių svetainių administravimo paslaugas. Mūsų komanda pasirūpins, kad Jūsų internetinė svetainė nuolatos tinkamai funkcionuotų bei užtikrinsime svetainės saugumą nuo galimų įsilaužimų ar kenkėjiškų virusų.

Pagal Jūsų poreikius atnaujinsime, pakeisime puslapio informaciją, įdiegsime papildomus modulius ir atliksime individualius sprendimus.

Koks pagrindinis internetinio puslapio tikslas?
Tinkama internetinė svetainė  pritraukia susidomėjusius žmones ir potencialius klientus. Kiekvienas lankytojas pirmiausia atkreipia dėmesį į tinklapio išvaizdą, todėl kiekviena, net ir smulkiausia detalė tinklapyje yra itin svarbi.

Visapusiškai paruošta internetinė svetainė palengvina paiešką klientams, taip pat padeda sutaupyti laiko. Svetainių kūrimas, tai būdas pademonstruoti ir supažindinti savo verslą su interneto vartotojais. 

  • Norint išlikti konkurencingais, puslapio išvaizda, paprastumas naudotis ir prieinamumas šiuo metu yra svarbūs kaip niekada.
  • Kiekvienas elementas puslapyje turi atspindėti reprezentuojančias paslaugas ar parduodamus produktus. Tai leidžia iš karto pasirinkti tinkamas, dominančias paslaugas, kurios atitinka reikalavimus ir verslo tikslus.
  • Mūsų įmonėje dirba kompetetingi savo srities  specialistai. Teikiame specialiai klientui pritaikytas WEB kūrimo paslaugas, atitinkančias jo verslo poreikius. Mūsų specialistai turi ilgametę patirtį WEB kūrimo srityse.
  • Esame įsitikinę, kad mūsų tikslas yra, sukurti tinklapį pačiu efektyviausiu būdu.
  • Mūsų programuotojai bendrauja su klientais kiekviename tinklapio kūrimo etape. 

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek užtrunka svetainės kūrimas?

Svetainės kūrimas gali trukti nuo 1 - 3 mėn. priklausomai nuo užsakovo poreikių ir norimų funkcijų įdiegimo. Įprastai konkretų terminą pateikiame pirmo pokalbio metu, kai išsiaiškiname kliento poreikius ir tikslus.

Kiek kainuoja internetinės svetainės kūrimas?

Internetinės svetainės kaina svyruoja nuo 350 - 600+ eur,. priklausomai nuo užsakovo poreikių. Tik išsiaiškinus kliento poreikius ir tikslus galime pateikti tikslią kainą.

Kokių pagrindinių dalykų reikia svetainės kūrimui?

Pirminiam svetainės kūrimo etapui reikalingas domeno registravimas ir WEB hostingo įsigijimas. Toliau rekomenduojame pasieškoti norimos svetainės pavyzdžio, tai leis lengviau apsispręsti dėl svetainės dizaino ir struktūros.

Ar galiu savarankiškai atnaujinti svetainės informaciją?

Informacijos ir turinio atnaujinimas nereikalauja specifinių žinių, tad kiekvienas WEB sąvininkas informaciją gali atnaujinti savarankiškai, prisijungus prie turinio valdymo sistemos.

Ar internetinei svetainei taikoma garantija?

Pradžioje taikomas bandomasis laikotarpis, per kurį WEB valdymą perima svetainės užsakovas, o mes padedame atlikti tam tikrus darbus ir teikiame nemokamas konsultacijas. Praėjus bandomajam laikotarpiui, klientas gali papildomai įsigyti WEB priežiūros paslaugą už kurią numatytas mėnesinis mokestis.

Mūsų klientai

PT medium 300x300 1
logo e1483974224243
logotipas 170
Logotipas 300x82 1
logo 1
vilniaus baidares 433
turbo
logov2
download

Ką mūsų klientai sako apie mus?

Kitos paslaugos