APIE MUS

SEOpartneriai.lt teikia internetinio marketingo paslaugas. Mūsų požiūris į internetinį marketingą apima visus 360o, teikiame patikimas SEO, Google AdWords reklamos paslaugas, taip pat Web puslapių kūrimo paslaugas. Mūsų tikslas tapti patikimais šios rinkos atstovais, atsižvelgiame į klientų reikalavimus ir laikomės aukštų standartų. Teikiame aukšto lygio paslaugas už prieinamą kainą. Turime nepriekaištingą kompetenciją, todėl esame pripažinti ir vertinami šioje rinkoje.

Esame įsikūrę Klaipėdoje, įsitvirtinome tarp geriausių šios rinkos įmonių šalyje. SEOpartneriai.lt veiklą pradėjo 2015-aisiais, nors šioje rinkoje dirbame nuo 2012 metų. Esame jaunų ir bendro tikslo siekiančių žmonių grupė, teikiame į rezultatus orientuotas ir komerciškai svarbias paslaugas savo klientams.

Profesionali pagalba

SEOpartneriai.lt komanda tiki, kad įmonės stiprybės yra proporcingai susijusios su darbuotojų savybėmis. Todėl mes esame savo srities profesionalai, kurie efektyviai susitvarko su jiems skirtomis užduotimis. Mūsų ekspertų komanda padarys viską, kad jūsų verslas augtų ir būtų matomas aukščiausiose pozicijose Google paieškoje.

Klientų pasitenkinimas

Patenkinti klientai, tai viskas ko reikia įmonei, kad įsitvirtintų ir sulauktų dėmesio rinkoje. Todėl, stengiamės suteikti vertę nešančias paslaugas savo klientams. Taip pat mūsų paslaugų paketai gana lankstūs, kad įtiktų individualiems poreikiams.

Kodėl verta rinktis SEOpartnerius?

Per nedidelį laiko tarpą, mes sukūrėme naujas kruopštumo gaires, skaidrumą ir įgavome patirties. Pagrindinis mūsų tikslas, kad internetinis verslas generuotų didžiausius galimus investicijų pelningumo rodiklius (ROI), pasitelkus efektyvius sprendimus.