SeoPartneriai.lt

SEO auditas

SEO auditas yra būtinas procesas, kurio metu nustatomi svetainės neatitikimai. Žinoma, kai randamos konkrečios klaidos – telieka jas sutvarkyti ir paruošti puslapį naudojimui, vartotojų apsilankymams. SEO auditas atliekamas remiantis tam tikrais standartais, kurie yra būtini, kad analizavimo darbai būtų atliekami sistemingai, žingsnis po žingsnio ir analizė būtų detali.

SEO AUDITO VERTINIMO SMULKMENOS

Žinoma, SEO audito metu galima rasti klaidas, kurios nereikalauja labai detalaus taisymo. Daugeliu atveju kiekviena situacija yra vertinama individualiai, tad parenkama ir tinkamiausia korekcijų strategija.

★ Pirmiausia yra vertinama išorinių nuorodų pateikimas ir jų vedimas.

★ Taip pat tikrinami dažniausiai galimi klaidų šaltiniai, žiūrima, kokios tai yra klaidos.

★ Taip pat atliekamas turinio auditas, kurio metu vertinamas atitikimas Google robotams bei vartotojams.

★ Žinoma, žiūrima, ar puslapis atitinka SEO standartus.

★ SEO audito metu labai daug dėmesio skiriama raktiniams žodžiams, kurie geriausiai reprezentuoja teikiamas paslaugas arba prekes. Žiūrima, kokie raktiniai žodžiai arba junginiai yra naudojami, kaip dažnai kartojasi, kokios atgalinės nuorodos naudojamos.

★ Tikrinama puslapio indeksacijos būklė.

★ Tikrinama puslapio vizualizacija, turinys. Bendrinės apžiūros metu galima pamatyti nemažai klaidų, kurias verta taisyti.

★ Įvertinama, ar anksčiau buvo atliktas SEO optimizavimas ir kokia jo pritaikomumo „būklė“ yra šiuo metu.

★ Vertinama, ar internetinė svetainė yra pritaikyta mobiliems įrenginiams.

★ Meta aprašymų peržiūra. Jų metu analizuojama, ar kuriamų tekstų ilgis yra tinkamas, ar žodžiai nesidubliuoja, skamba patraukliai, informatyviai, vertinamos kitos charakteristikos.

★ Ir kiti aspektai, kurie gali turėti klaidų, neatitikimų.

★ Atlikus auditą aptariami rezultatai ir kuriama strategija, kurios metu bus panaikinamos klaidos, pagerinami svetainės komponentai.

SEO audito kaina

SEO audito kainos kinta, kadangi varijuoja ir internetinės svetainės bei parduotuvės, kurioms turi būti atliekama analizė. Norėdami sužinoti – kokia bus Jūsų internetinės svetainės audito kaina ir kiek kainuos SEO paslaugos tokiu atveju, jeigu nuspręsite jomis pasinaudoti – susisiekite asmeniškai ir aptarsime detales.

seopartneriai.lt – Jūsų paslaugoms

SEO auditas – mūsų kasdienybė, tad dirbame ne tik greitai, tačiau ir profesionaliai. Kiekvienas puslapis yra analizuojamas remiantis tam tikromis technikomis, strategija, kuri padeda detaliai įvertinti kiekvieną subpuslapį ir tuo pačiu rasti sprendimus, kurie padeda užtikrinti geriausią rezultatą. SEO auditas yra pirmas žingsnis, kurį vėliau seka tinkamas puslapio tvarkymas.

Mūsų klientai

PT medium 300x300 1
logo e1483974224243
logotipas 170
Logotipas 300x82 1
logo 1
vilniaus baidares 433
turbo
logov2
download

Ką apie mus sako mūsų klientai ?

Kitos paslaugos: