SeoPartneriai.lt

facebook reklama

Kas yra Facebook reklama?

Facebook reklama – tai efektyvus ir sparčiai populiarėjantis įrankis, kuriuo galite sukurti vartotojui jausmą, jog tai yra žinutė jam, kuri susijusi su Facebook vartotojo asmenine patirtimi. Facebook reklama puikiai veikia, kai norime pasiekti išskirtinai tikslinę auditoriją. Tiksliau, Facebook reklama suteikia galimybę rodyti parduodamus produktus ar paslaugas pagal Jūsų vartotojo paveikslą – amžių, lytį, gyvenamąją vietą, pomėgius, elgseną, darbo aplinką ar gyvenimo būdą. 

SEOpartneriai.lt teikiamos Facebook reklamos paslaugos: 

  1. Turinio kūrimas ir planavimas Facebook puslapyje. Strategijos metu paringsime optimaliausią įrašų kiekį per numatytą laikotarpį.
  2. Sukursime įtraukiančias vizualizacijas Jūsų Facebook puslapyje.
  3. Numatysime tinkamą biudžetą reklamai ir efektyviai paskirstysime.
  4. Efektyviai išnaudosime visas Facebook Ads galimybes ir padidinsime pardavimus.
  5. Kiekvieno mėnesio gale pateiksime išsamią ataskaitą apie rezultatus ir pokyčius.

1 mln.

Tiek vartotojų, pagal 2019m. statistiką, turi Facebook paskyras Lietuvoje. Tik pagalvokite, kiek procentų potencialių klientų galėtų būti Jūsų!

0,02 €

Galite pradėti investuoti į Facebook reklamą vos nuo 0,02 eur. Tai reklama, kuri iš karto gali atnešti rezultatus bei garantuoti atsiperkamumą.

Neribotos galimybės

Tinkamai naudojantis Facebook Ads, galite pasirinkti savo tikslinę auditoriją nuo gyvenamosios vietos iki gyvenimo būdo, pomėgių.

Facebook Ads nauda verslui

Įmonės įvaizdžio stiprinimas

Facebook reklama itin stipriai kuria įmonės įvaizdį ir reputaciją. Efektyvus Facebook puslapio administravimas leidžia pristatyti aktualų turinį vartotojomas, kuris netikėtai ir labai sparčiai gali pasklisti po įvairius socialinių tinklų kanalus, taip stiprindamas įmonės įvaizdį ir reputaciją.

Esamų klientų lojalumo skatinimas

Facebook Ads reklama leidžia tiksliai pasirinkti konkrečią auditoriją pagal gyvenamąją vieta, laiką, ar net vartotojų pomėgius ir pakartotinai vykdyti reklamos kampaniją esamiems klientams, kuri skatina lojalumą ir grįžtamąjį ryšį.

Daugiau pardavimų ir susidomėjimo Jūsų produktu

Socialinių tinklų pagalba galima ne tik pritraukti ir išlaikyti vartotojų demesį, tačiau padidinti konversijų rodiklius. Reklamuodamiesi socialiniuose tinkluose galite plėsti savo klientų ratą ir efektyviai išlaikyti esamus klientus, kurie jau yra įvykdę konversiją, pristatytami jiems naujus produktus, geriausius pasiūlymus, nuolaidas ir t.t.

Konkurencinis pranašumas

Vis dar matoma tendencija, jog Lietuvos verslai, ypač tradiciniai, nėra linkę reklamuotis socialiniuose tinkluose, kadangi klaidingai mano, jog auditorija yra jaunesnio amžiaus žmonės ir tai nėra jų tikslinė auditorija. Išnaudodami Facebook auditoriją, būsite pranašesni už savo tiesioginius konkurentus ir tai leis užimti didesnę rinkos dalį.

Kaip mes dirbame?

facebook reklama

Strategija ir analizė

Pirmiausiai, išsiaiškinsime Jūsų organizacijos tikslus ir viziją. Tinkamai parengta strategija yra neatsiejama darbo dalis prieš imantis administruoti socialinių tinklų paskyras. Parengsime turinio planą, sukursime pranešimus, vizualizacijas, kurie garantuos Jūsų organizacijos žinomumo ir reputacijos augimą.

facebook ads

facebook ads reklama

Kai jau turėsime parengtą Facebook reklamos strategiją, sekančiame žingsnyje kartu nusistatysime tinkamą biudžetą reklamos kampanijai, atrinksime reikiamą auditoriją, kad Jūsų parduodami produktai ar teikiamos paslaugos pasiektų būtent tuos vartotojus, kurių Jums reikia, tai leis maksimaliai efektyviai išnaudoti reklamos biudžetą.

facebook puslapio administravimas

facebook puslapio administravimas

Mūsų komandoje dirba kompetentingi turinio kūrėjai, turintys ilgametę patirtį, tad Facebook puslapio administruojamas turinys bus skoningas bei asmeniškai pritaikytas tikslinei auditorijai. Kokybiškas ir vertingas turinys skatins vartotojus dalintis, dėl ko sulauksite dar daugiau vartotojų ir taip bus didinamas prekės ženklo žinomumas.

01 9

analizė ir ataskaita

Kiekvieną mėnesį teiksime ataskaitas apie Facebook reklamos kampanijos sėkmę. Analizuojame rezultatus ir pateikiame išvadas bei rekomendacijas kaip dar efektyviau būtų galima išnaudoti Facebook reklamą. Po ataskaitos pateikimo, Jums paskambinsime ir nuosekliai paaiškinsime apie kampanijos rezultatus ir kryptį.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip veikia Facebook reklama?

Facebook reklama suteikia galimybę tiesiogiai prieiti prie potencialių klientų. Norėdami reklamuoti parduodamas prekes ar paslaugas, galima surasti būtent tuos žmones, kuriems Jūsų prekė ar paslauga galėtų būti aktuali.

Ar verta investuoti į Facebook Ads reklamą?

Žmonės socialiniuoste tinkluose vidutiniškai praleidžia 1val. 3omin. tinkamai paruoštą Facebook puslapio turinį apie parduodamas prekes ar paslaugas, galima tikslingai išnaudoti Facebook vartotojams, kurie gali tapti Jūsų lojaliais klientais.

Ar jūs efektyviai prižiūrite Facebook puslapį?

Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti Facebook Ads reklamos specialistai, tad mūsų kuriams turinys pasiekia būtent tą vartotoją, kurio Jums reikia.

Kiek kainuoja Facebook reklama?

Facebook reklamos kaina nustatoma atsižvelgiant į rinkos konkurencingumą, tikslus ir biudžetą. Susisiekite, ir mes Jums pasiūlysime optimaliausią sprendimą, atitinkantį Jūsų verslo tikslus, lūkesčius ir biudžetą.

Kokios klaidos dažniausiai daromos administruojant Facebook puslapį?

Klaidingai nustatoma tikslinė auditorija, ko pasekoje reklamuojami produktai pasiekia ne tuos vartotojus, kurių Jums reikia. Turinys atnaujinamas rečiau nei kartą per savaitę, taip prarandamas esamų klientų lojalumas. Aptarnavimas yra vienas iš galingiausių būdų pirtraukti klientus, tad per vėlai atsakę į vartotojo užklausą, tuoj pat prarandamas susidomėjimas.

Mūsų klientai

PT medium 300x300 1
logo e1483974224243
logotipas 170
Logotipas 300x82 1
logo 1
vilniaus baidares 433
turbo
logov2
download

Ką mūsų klientai sako apie mus?

Kitos paslaugos: