SeoPartneriai.lt

SEO analizė

SEO analizė, paprastai tariant, yra procesas, kurio metu įvertinamas internetinis puslapis, kokia yra jo būklė, kurios vietos silpniausios ir reikalingas korekcija bei kurios geros, tad verta daugiau skirti laiko jų tobulinimui. Analizės metu atliekamas visapusiškas puslapio vertinimas, procesas atliekamas tam tikrų žingsnių pagalba, kuri padeda išlaikyti sistemingumą.​

SEO analizės komponentai

  • Kokybiniai parametrai

Pirmiausia vertinami svetainės kokybiniai parametrai, kurie padeda pamatuoti – koks yra internetinės svetainės informatyvumo lygis, koks autoritetas. Taip pat žiūrima, ar internetinis puslapis greitai užsikrauna, ar yra responsive dizainas bei kiti aspektai.

  • Meta aprašymai

Žinoma, vertinama, ar visi meta aprašymai yra tinkamai sutvarkyti, ar naudojami tekstai atitinka simbolių skaičių, ar jie kurti ne tik robotams, tačiau taip pat ir skaitytojams. Suprantama, kad metų eigoje aprašymai gali „pareikalauti“ korekcijos, tad jie turi būti perdaromi reguliariai.

  • Ieškoma klaidų

Analizės metu taip pat ieškoma klaidų, kurios gali trukdyti sistemingam puslapio veikimui. Tai gali būti netiksliai pateiktos nuorodos, nereikalingos atgalinės nuorodos, kurios jau nebeveikia ir t.t.

  • Svetainės turinio analizė

Viena dažniausiai daromų puslapio klaidų yra netinkama turinio analizė. Ji turi būti sukurta taip, kad puikiai tiktų tiek Google robotams, tiek skaitytojams. Rūpintis reikia tekstais, vizualika ir t.t.

  • Socialinių tinklų vertinimas

Taip pat atliekamas ir socialinių tinklų vertinimas, stebima – kokie tinklai naudojami, koks turinys juose yra pateikiamas ir pan.

  • Raktinių žodžių analizė

Žinoma, SEO analizės metu taip pat atliekamas detalus raktinių žodžių tyrimas. Vertinama, ar naudojami tokie žodžiai, tokie junginiai, kurie geriausiai tinka konkrečiame puslapyje. Taip pat žiūrima, ar tinkami raktiniai žodžiai naudojami turinio pildyme, meta aprašymuose ir t.t.

Konkurentų analizė

SEO analizė taip pat yra neatsiejama ir nuo konkurentų vertinimo, kadangi verslo tikslas ir yra būti geresniais nei konkurentai.  Žinoma, atliekant konkurentų analizę jie taip detaliai nevertinami kaip kliento puslapis, tačiau bendrąja prasme analizuojamos konkurentų stipriosios pusės ir ieškoma būdų – kaip jas pagerinti bei pritaikyti Jūsų svetainei.

SEO analizė yra labai kruopštus, detalius ir atsakingas darbas, tačiau radus silpnąsias puslapio vietas – nesunkiai galima jas patobulinti.

Mūsų klientai

PT medium 300x300 1
logo e1483974224243
logotipas 170
Logotipas 300x82 1
logo 1
vilniaus baidares 433
turbo
logov2
download

Kitos paslaugos: