Google AdWords reklama

SEOpartneriai.lt teikia Google AdWords reklamos paslaugas, tad už paspaudimus ant jūsų reklamos mokėsite tam tikrą pinigų sumą. Tai paslauga į kurią investuojama norint pritraukti lankytojų į jūsų puslapį, kuri veikia efektyviau nei mėginimas pritraukti lankytojus natūraliai. Klientai gali rinktis jiems labiausiai tinkančią PPC (pay-per-click) kampaniją: mokama reklama, partnerystė, skelbimai, skelbimai socialiniuose tinkluose, pakartotiniai PPC skelbimai ir kainų koreliacijų puslapiai suteikia didelį internetinės reklamos pasirinkimą.


Google AdWords reklama 1

AdWords reklamos nauda

Google reklama yra puikus pasirinkimas bet kokiu atveju, kai norite, kad Jūsų internetinis verslas būtų kur kas našesnis ir tuo pačiu pavyktų padidinti pardavimus. Visgi, išimtinais atvejais Google ads reklama yra net ne galimybė, tačiau būtinybė, kurią turite išbandyti.

 1. Pirmiausia, tai puikus pasirinkimas, kai reikalingas tam tikros prekės arba paslaugos pristatymas į rinką. Tuomet dažniausiai norima pasiekti smūginį rezultatą, o ne investuoti daug laiko, kol galiausiai produktas pradės būti žinomas.
 2. Žinoma, reklama būtina ir tokiu atveju, kai reikalingas pardavimų skatinimas. Jeigu matyti, kad pardavimai sustojo – nereikia laukti, kol jie organiškai taps vėl reikalingi. Imkitės priemonių, kurios skatina prekės žinomumą.
 3. AdWords reklama labai pasiteisina ir tokiu atveju, kai reikalingas akcijų pristatymas. Taikant nuolaidas norisi sulaukti kuo daugiau susidomėjimo ir ši reklama – puikiai tinka.
 4. Galiausiai, Google AdWords reklama labai puiki pagalba jauniems verslams, kurie dar tik žengia pirmuosius žingsnius ir bando kuo garsiau įprasminti savo verslą, kad vardas taptų žinomesnis.


Google AdWords reklamos Valdymas

Kodėl turėtumėte naudotis SEOpartneriai.lt paslaugomis? Nes mes:

Skatiname sudaryti išlaidų planą, kad kontroliuotumėte kainą: naudojant Google AdWords reklamą, jūs nustatote sumą, kuri patenkintų jūsų poreikius. Kasdien galite pridėti išlaidas, tai funkcija, kurią galite keisti bet kada.

Mokate tik tada, kai žmonės paspaudžia ant jūsų reklamos: visada žinote kur keliauja jūsų pinigai, ir mokate tada, kai besidomintis žmogus paspaudžia ant jūsų reklamos.

Galite pasiekti savo tikslus naudojant jums priimtiniausią reklamos būdą: mes atkreipiame dėmesį į smulkmenas, todėl jūsų Google AdWords kampanija sudomins didelį skaičių klientų.

Kuriame kokybišką turinį: mūsų AdWords kampanija pritraukia tą auditoriją, kurios jums būtent reikia.

Google AdWords reklamos paslaugų rezultatai greitai pastebimi: Google AdWords reklama kampaniją galite pradėti pirmadienį, o rezultatus pastebėsite jau kitą dieną.

Mūsų Google AdWords reklamos specialistai visada klausys jūsų nuomonės: turite platų galimybių pasirinkimą, kurias įgyvendins mūsų komanda.


Google AdWords reklama 2

 

Google AdWords kampanijų kūrimas

Google AdWords kampanijų kūrimas yra atsakingas, kruopštus darbas, kurio metu įvertinamos skirtingi sėkmę lemiantys aspektai. Žinoma, informacija nuolatos kinta, tad MB “Reklama verslui” komanda nuolatos domisi inovacijomis, kurios padeda pasiekti maksimaliai geriausius rezultatus.

Google AdWords reklama kuriama įvertinus naudojamus raktinius žodžius, kurie gaunami atlikus detalią analizę, taip pat, įvertinus ir vartotojų poreikį, atlikus rinkos tyrimus bei radus strategiją, kuri padeda tikslingai pasiekti klientus. Žinoma, ieškomas patraukliausias pasiūlymas, kuris labiausiai domintų potencialius pirkėjus (nauja prekė, akcijos ir t.t.), galiausiai, kuriamas įtikinamas skelbimas, kuris ne tik didina pardavimus, tačiau taip pat ir gerina Jūsų verslo vardo reputaciją.

Google AdWords Ataskaitos

Kiekvieną mėnesį teikiama ataskaitas apie kampanijos sėkmę, ataskaitose galėsite stebėti raktažodžių, už kuriuos mokėjote sėkmę. Taip pat, kai peržiūrėsite ataskaitą, mes jums paskambinsime ir viską išsamiai paaiškinsime jums ar jūsų komandos nariui apie kampanijos progresą, kryptį bei atsakysime į visus jūsų klausimus.

Google AdWords kaina

Google AdWords reklama kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, tad tik po konsultacijos bei Jūsų internetinio puslapio arba prekybos vietos apžiūros – galėsime pateikti kainoraščius ir tuo pačiu aptarti detalią reklamos realizavimo strategiją.

Kiekvienas reklamos paspaudimas yra įvertinamas vis kita pinigų suma, tačiau privalumas, kad viskas – atsiperka. Reklamos įkainiai kinta nuo raktinių žodžių konkurencingumo, tad pirmiausia atliekama detali analizė, o tik paskui nurodomi konkretūs skaičiai. Žinoma, vertinamos ir svetainės, elektroninės parduotuvės techninės charakteristikos. Vieno paspaudimo kaina gali kisti nuo 0,01 iki 1 eur., tačiau ši reklama patraukli tuo, kad kiekvienas verslininkas gali nustatyti dienos biudžetą pagal savo galimybes.Ką ApieMus Sako Klientai


Mes teikiame ne tik SEO ir Google AdWords reklamos paslaugas, tačiau ir kuriame web puslapius.


 • Su SEOpartneriai.lt bendradarbiaujame jau porą metų, visi projektai su kuriais dirbome atsidūrė TOP5 Google pozicijose. Ko imasi, tą padaro, didžiausios rekomendacijos.

  Martynas Andriejaitis
  MB "Duok penkis"
 • Rekomenduoju SEOpartneriai.lt kaip savo srities žinovus. Darbas su jais buvo lengvas ir aiškus, nes komanda geba profesionaliai patarti, suprantamai išdėstyti planus, išanalizuoti ir pasiekti efektyvių rezultatų. Dėka SEOpartneriai.lt mano svetainė pakilo į aukščiausias google pozicijas ir stabiliai laikosi topuose, lankomumas ir pardavimai ženkliai išaugo. Dėkui!

  Jovita Šeškauskienė
  UAB "Jovila"


NemokamaKonsultacija


Vardas*

Tel. numeris*

El. paštas*

Svetainės nuoroda

Kaip galime jums padėti?

Koks jūsų tikslas?