Google AdWords reklama

MB “Reklama verslui” teikia Google AdWords reklamos paslaugas, už paspaudimus ant jūsų reklamos mokėsite tam tikrą pinigų sumą. Tai paslauga į kurią investuojama norint pritraukti lankytojų į jūsų puslapį, kuri veikia efektyviau nei mėginimas pritraukti lankytojus natūraliai. Klientai gali rinktis jiems labiausiai tinkančią PPC (pay-per-click) kampaniją: mokama reklama, partnerystė, skelbimai, skelbimai socialiniuose tinkluose, pakartotiniai PPC skelbimai ir kainų koreliacijų puslapiai suteikia didelį internetinės reklamos pasirinkimą.
Google AdWords reklamos Valdymas

Kodėl Turėtumėte Naudotis MB “Reklama verslui” Paslaugomis:

Skatiname Sudaryti Išlaidų planą, Kad Kontroliuotumėte Kainą: Naudojant Google AdWords reklamą, jūs nustatote sumą, kuri patenkintų jūsų poreikius. Kasdien galite pridėti išlaidas, tai funkcija, kurią galite keisti bet kada.

Mokate Tik Tada, Kai žmonės Paspaudžia Ant Jūsų Reklamos: visada žinote kur keliauja jūsų pinigai, ir mokate tada, kai besidomintis žmogus paspaudžia ant jūsų reklamos.

Galite pasiekti savo tikslus naudojant jums priimtiniausią reklamos būdą: mes atkreipiame dėmesį į smulkmenas, todėl jūsų Google AdWords kampanija sudomins didelį skaičių klientų.

Kuriame kokybišką turinį: mūsų AdWords kampanija pritraukia tą auditoriją, kurios jums būtent reikia.

Google AdWords reklamos paslaugų rezultatai greitai pastebimi: Google AdWords reklama kampaniją galite pradėti pirmadienį, o rezultatus pastebėsite jau kitą dieną.

Mūsų Google AdWords reklamos specialistai visada klausys jūsų nuomonės: turite platų galimybių pasirinkimą, kurias įgyvendins mūsų komanda.
Mūsų Teikiamos PPC Paslaugos


PPC Auditai

Mūsų atliekamas auditas prasideda nuo tikslo supratimo, apimties ir duomenų analizės.


Bing Reklama

Bing reklama pasiekia beveik 129 milijonus vartotojų, PPC kampanija šiame paieškos variklyje yra būtina.Reklama

MB ``Reklama verslui`` gali padėti jums sukurti reklamos kampaniją, kuri būti nukreipta į auditoriją ir siekiamus tikslus.


Reklamų Rodymas

jūsų reklamos bus rodomos auditorijai, kuri domisi jūsų produktu ar paslaugomis.Google AdWords

Mūsų ekspertai atlieka AdWords analizę.


Pakartotinė Reklama Ir Taikymas

ROI statistikos gerinimas, reklama žmonėms, kurie jau lankėsi jūsų tinklapyje.


PPC Kampanijose Naudojami Metodai:

Mūsų Teikiamos Google AdWords Paslaugos Apima šiuos Metodus:

 • PPC paieška
 • Raktažodžių paieška ir pasirinkimas
 • Reklamų kūrimas
 • Kampanijos paruošimas
 • ROI sekimas
 • Puslapių optimizacija ir kūrimas
 • Kampanijos valdymas ir analizėGoogle AdWords Ataskaitos

Kiekvieną mėnesį teikiama ataskaitas apie kampanijos sėkmę, ataskaitose galėsite stebėti raktažodžių, už kuriuos mokėjote sėkmę. Taip pat, kai peržiūrėsite ataskaitą, mes jums paskambinsime ir viską išsamiai paaiškinsime jums ar jūsų komandos nariui apie kampanijos progresą, kryptį bei atsakysime į visus jūsų klausimus.

Apie Mus Sako Klientai


Mes teikiame ne tik SEO ir internetinio marketingo paslaugas, tačiau ir eilę kitų paslaugų: kuriame tinklapių dizainą, pinigai už paspaudimą, puslapių auditas, socialinių tinklų optimizacija, prekės ženklo reklama ir keletas kitų.


 • One of the best theme I have ever used. Every minor detail has been taken care of. Clean, Modern Design can be used for any type of website. Excellent template.

  John Anderson
  John Anderson
  Risotto Co
 • Lida has assisted me with questions in regards to web hosting and has offered me more insight in half an hour than my current host did in all the years I have been with them.

  Lida Smith
  Lida Smith
  Mexin Co


NemokamaKonsultacija


Vardas*

Tel. numeris*

El. paštas*

Svetainės nuoroda

Kaip galime jums padėti?

Koks jūsų tikslas?