SEO paslaugos

SEO paslaugos – tai ne magija, tai racionaliais  skaičiavimais bei analize paremtas procesas, kurio tikslas padaryti Jūsų internetinę svetainę arba elektroninę parduotuvę kur kas labiau matoma Google paieškos sistemoje. Kadangi sistema kinta – reikalingas nuolatinis domėjimasis inovacijomis, korekcijomis, o tai pasiūlyti mes galime Jums.


seo paslaugos

Profesionalios SEO paslaugos – Jūsų verslui

Profesionalios SEO paslaugos – procesas, kuris apima daug skirtingų elementų. Ne tik tų, kurie yra patvirtinti laiko, tačiau ir naujų, kurie atsiranda keičiantis Google algoritmams ir tuo pačiu naršytojų poreikiams.

Profesionalios SEO paslaugos, tai:

 • Strateginio plano kūrimas ir vystymas, kuris skirtas tikslo pasiekimui.
 • Trūkumų šalinimas ir stipriųjų pusių tobulinimas.
 • Konkurentų įvertinimo analizė, kuri reikalinga ne tik SEO, tačiau ir kitoms verslo puoselėjimo strategijoms.
 • Tai planas, kuris apima procesus nuo A iki Ž. Klientai gali paprasčiau įvertinti planuojamus darbus.
 • Ilgalaikis bendradarbiavimas geresnėms pozicijoms ir patrauklumui pasiekti.

SEO paslaugų etapai

Profesionalios SEO paslaugos apima daug skirtingų etapų, taip pat – skirtingus komponentus, kurių tikslas pagerinti Jūsų pozicijas Google paieškos sistemoje. Tai yra vidinis SEO, kuris susideda iš raktinių žodžių analizės, turinio pildymo, net vizualikos ir išorinis SEO, kuris skirtas atgalinių nuorodų kūrimui. Kiekviena dalis vystoma keliais etapais.

1. PAGRINDINĖ ANALIZĖ

Pirmojo žingsnio metu analizuojamos internetinės svetainės arba elektroninės prekybos vietos „pagrindas“. Pirmiausia atliekamas rinkos tyrimas, kurio metu analizuojamos objekto konkurencingumas, taip pat atliekamas SEO auditas, įvertinama tinklalapio būklė. Pagrindinės analizės metu taip pat atliekamas raktinių žodžių bei junginių tyrimas, kurie bus naudojami paieškos sistemos pozicijoms gerinti. Galiausiai, atliekamas vidinės svetainės tvarkymas, kuris apima krovimo greitį, klaidas, saugumo spragas, kurios gali trukdyti tolesniems optimizavimo etapams. Visi darbai atliekami kruopščiai, detaliai, kiekvienas elementas įvertinamas iš kelių skirtingų pozicijų.

2. TOBULINIMO ETAPAS

Antrojo etapo metu daugiau dėmesio yra skiriama smulkmenoms, kadangi tai ir lemia rezultato siekimą. Pirmiausia atliekamas išorinis SEO, kurio metu puslapis yra populiarinamas per kitus šaltinius, paliekamos atgalinės nuorodos straipsniuose bei kituose šaltiniuose. Taip pat tikrinamas internetinės svetainės greitis, kadangi tai vienas iš patogaus naršymo faktorių. Galiausiai atliekamas ir turinio optimizavimas, kurio metu tvarkomi tekstai, vizualika bei kiti elementai. Svarbus ne tik pritaikomumas paieškos elementams, tačiau taip pat ir naršytojams.

3. NUOLATINĖ PRIEŽIŪRA

Galiausiai, trečio etapo metu, kai pagrindas jau yra padarytas ir papildomi akcentai sutvarkyti – ieškoma būdų, kaip dar labiau pagerinti puslapio pozicijas ir tuo pačiu padaryti svetainę patrauklesne lankytojui. Taip būtinas nuolatinis mokymasis ir priemonių ieškojimas, kurį Jums galime pasiūlyti. Vertiname rinkos galimybes, domimės naujais metodais, ieškome būdų, kurie internetinę svetainę padarytų patrauklesne ne tik Google robotams, tačiau ir puslapio lankytojams.  Taip pat daug dėmesio yra kuriama turiniui, kuris derinamas su klientu, galiausiai, vykdoma nuolatinė priežiūra.

Kaip mes bendradarbiaujame su savo klientais?

Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, tad skiriame jiems dėmesio tiek, kiek reikia. Ir tam, kad būtų sukurta tinkamiausia SEO strategija, ir tam, kad klientas suprastų – kas yra SEO ir kokiais žingsniais jis bus įgyvendinamas.

 • Pirmiausia tikimės iš kliento detalumo. Pateiksime klausimus į kuriuos gavę atsakymus galėsime pradėti darbus.
 • Žinoma, pasirašoma sutartis, kuri padeda klientui būti ramiu, kad paslaugos bus teikiamos laiku ir pagal sutartą planą.
 • Pateikiame klientui preliminarų planą, kurį jis turi laiko įvertinti.
 • Taip pat atliekame preliminarią analizę, kuri taip pat skirta vertinimui. Nurodome puslapio stipriąsias puses, kurias galima dar labiau tobulinti ir silpnąsias, kurias reikia pašalinti.
 • Suderinamas pakeitimų planas: žingsnis po žingsnio.
 • Sutariama abiems pusėms tinkama SEO paslaugos kaina.
 • Pradedame darbus!

Ne tik Jūs, tačiau ir mes esame suinteresuoti darbus pradėti kuo greičiau, tad susisiekite ir suderinę smulkmenas – pradėsime gerinti Jūsų puslapio pozicijas.

Klientai – mums svarbiausi

Siekiant našių rezultatų – reikalingas tarpusavio supratimas, bendravimas ir tuo pačiu sprendimų derinimas. Kai kurie mūsų klientai nenori kalbėti apie smulkmenas, jiems svarbus tik rezultatas. Visada surasime Jums patraukliausią komunikacijos būdą ir padėsime pamatyti norimus rezultatus. Svarbiausia – kalbėtis, kadangi tai geriausias tikslo pasiekimas.

Jeigu turite klausimų – visada galite su mumis susisiekti. Savo klientams – atsakome ypač skubiai.

Kaip atpažinti kompetentingą SEO agentūrą?

Kadangi SEO paslaugos šiuo metu dažnai vadinamos pačia geriausia reklamos galimybe, natūralu, kad atsiranda vis daugiau „specialistų“, kurie siūlo naudotis jų paslaugomis. Kadangi SEO specialistas dažniausiai pasirenkamas ilgalaikei perspektyvai – siūlome daugiau dėmesio skirti smulkmenoms, kadangi taip rasite geriausią.

Gera SEO agentūra yra ta, kuri:

 • Gali pateikti konkrečius darbų atlikimo žingsnius, terminus. Tinkama SEO strategija bei tikslo žinojimas, kurie yra konkretizuojami – pirmas žingsnis sėkmės link.
 • Gera SEO agentūra yra ta, kuri nuolatos domisi, tobulinasi. Google keičiasi, lygiai taip pat keičiasi ir SEO specialisto naudojamos priemonės. Svarbu, kad įmonė jas nuolatos sektų, tobulintųsi.
 • SEO paslaugos kaina kinta priklausomai nuo užsakomų paslaugų. Svarbiausia atsiminti, kad tiek labai pigios, tiek labai brangios paslaugos dažniausiai turi „kabliukų“, kuriuos būtina įvertinti.
 • SEO paslaugos – tai ne tik prisitaikymas prie Google robotų. Tai kokybiškas turinio kūrimas, kuris naudingas žmogui.
 • Galiausiai, reikalinga nuolatinė komunikacija tarp kliento bei specialisto. Tik tai padeda geriau suvokti konkretaus verslo poreikius ir padėti juos įgyvendinti.

Noriu būti matomesnis!

Profesionalios SEO paslaugos gali padėti Jums nusimesti „nematomumo apsiaustą“ ir tapti kur kas labiau matomu, pagerinti savo reputaciją ir skleisti žinią apie siūlomas paslaugas. Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime Jums tinkamiausią planą bei įvertinę puslapį – strategiją, kurios laikantis Jūsų svetainė pakils į pirmąsias Google pozicijas.

Dirbame tiek su stambiais, tiek su smulkiais verslais, kadangi kiekvienas klientas – svarbus.

Kas yra SEO?

Galima labai ilgai ir plačiai kalbėti apie SEO, kadangi tai daugiafunkcinė sfera, kuri kinta, tad papildoma vis naujesniais elementais. Trumpai tariant – profesionalios SEO paslaugos skirtos geresnaim Jūsų turimos svetainės pozicijų gerinimui. Ne tik Google, kaip minima dažniausiai, tačiau ir Yahoo, Bing ir t.t.

Tai ne tik vienas efektyviausių, tačiau taip pat ir ilgalaikis reklamos būdas, kuris padeda pagerinti puslapio, tiksliau verslo, reputaciją ir tuo pačiu žinomumą.

SEO paslaugos nauda mano verslui

SEO paslaugos – tai galimybė būti aukščiau, nei visi kiti!

 • Reklama yra organiška, tad tai gerina puslapio reputaciją, patikimumą.
 • Tvarkingas turinys reikalingas ne tik Google robotams, tačiau ir naršytojams, kurie mieliau renkasi lengviau skaitomą, maloniau žiūrimą turinį.
 • Didesnis lankytojų srautas gali padidinti Jūsų pardavimus.
 • Techniškai tvarkinga svetainė paskatins kartą apsilankius pas Jus sugrįžti.
 • SEO paslaugos – ilgalaikė reklama.
 • Optimizuota svetainė bus pasiekiama per konkrečius raktinius žodžius, kurie aktualūs naršytojui. Taigi – tai reklama, kuri neerzina.
 • Įvertinus naudą – paslaugos gana pigios.

Siekime tikslo drauge, kadangi su gera komanda – viskas yra įmanoma!6x
Išaugusi raktažodžių paieška


398%
Padidėjęs natūralus lankytoju srautas


1105%
Aukštesnė vieta Top 10 rezultatuose


129%
Ilgesnė apsilankymo trukmė


Kodėl SEO paslaugos Naudingos Jūsų Verslui?


Pozicijos svarba

85% tinklapių galima rasti naudojant paieškos rezultatus.


Paieškos varikliai

96% vartotojų atlieka paieškas didžiosiose paieškos sistemose (Google, Bing, Yahoo, AOL).

Efektyvi strategija

SEO leidžia pasirinkti raktažodžius, frazes, kurios pritrauktų potencialius klientus.


342 milijardai paieškos rezultatų

2016 sausį, buvo atlikta daugiau nei 17.5 milijardo paieškų, kurios pateikė net 342 milijardus rezultatų.

Lankytojai

tinkamai atlikta SEO paslauga padeda pritraukti lankytojus.


Vartotojų pripažinimas

vartotojai vertina tuos tinklapius, kurie užima aukštą poziciją paieškos rezultatuose.


Mūsų Klientai


SEO Paslaugos 1
SEO Paslaugos 2
SEO Paslaugos 3
SEO Paslaugos 4
SEO Paslaugos 5
SEO Paslaugos 6
SEO Paslaugos 7
SEO Paslaugos 8


Ką ApieMus Sako Klientai


Mes teikiame ne tik SEO ir Google AdWords reklamos paslaugas, tačiau ir kuriame web puslapius.


 • Su SEOpartneriai.lt bendradarbiaujame jau porą metų, visi projektai su kuriais dirbome atsidūrė TOP5 Google pozicijose. Ko imasi, tą padaro, didžiausios rekomendacijos.

  Martynas Andriejaitis
  MB "Duok penkis"
 • Rekomenduoju SEOpartneriai.lt kaip savo srities žinovus. Darbas su jais buvo lengvas ir aiškus, nes komanda geba profesionaliai patarti, suprantamai išdėstyti planus, išanalizuoti ir pasiekti efektyvių rezultatų. Dėka SEOpartneriai.lt mano svetainė pakilo į aukščiausias google pozicijas ir stabiliai laikosi topuose, lankomumas ir pardavimai ženkliai išaugo. Dėkui!

  Jovita Šeškauskienė
  UAB "Jovila"


NemokamaKonsultacija


Vardas*

Tel. numeris*

El. paštas*

Svetainės nuoroda

Kaip galime jums padėti?

Koks jūsų tikslas?