Raktažodžiai

Keywords Research arba kitaip raktažodžių tyrimas dažniausiai reikalingas tokiu atveju, kai planuojama svetainei atlikti SEO optimizaciją arba užsakyti Google ads reklamos paslaugas. Atlikus tyrimą galima pamatyti – kokie yra žmonių naršymo įpročiai, o pagal juos kurti marketingo strategijas padėsiančias ne tik padidinti pardavimus, tačiau taip pat ir pritraukti daugiau naršytojų, kurie pagerins verslo vardo reputaciją.


raktazodziai

Kada reikalinga raktinių žodžių planavimo priemonė?

Siekiantys, kad raktiniai žodžiai būtų pasirenkami objektyviai, įvertinus kuo daugiau skirtingų veiksnių – turėtų analizės darbus palikti specialistams, kurie naudoja specialias programas. Raktinių žodžių planavimo priemonė padės nustatyti gana tikslius žodžius, kurie bus naudojami dar prieš planuojant internetinės svetainės struktūrą arba tada, kai reikalingos jos korekcijos.

Raktažodžiai svetainėje jos kūrimo metu padeda kur kas paprasčiau nusakyti – kokios kategorijos ir subkategorijos reikalingos, kokie meta aprašymai ir koks turinio pildymas, kad jis būtų patrauklus tiek naršytojams, tiek Google robotams.

Raktinių žodžių tyrimo nauda

Google raktažodžių populiarumas ir teisingas jų pasirinkimas gali užtikrinti, kad taip organiniu būdu bus padidinami lankytojų srautai, o tai ne tik pagerins pardavimus, tačiau taip pat ir pagerins verslo vardo reputaciją, padidins žinomumą. Taip pat raktinių žodžių tyrimas yra reikalingas tokiu atveju, kai pradedate verslą ir norite kuo greičiau pasiekti savo klientus. Ateinant į  naują virtualią rinką – tai yra būtinybė, kuri gali užtikrinti, kad greitai sulauksite verto susidomėjimo.

Kas yra raktiniai žodžiai? Tai geriausiai Jūsų verslą bei Jūsų internetinį puslapį atspindintys žodžiai, kurie naudojami tiek paieškų sistemų robotams, tiek naršytojams greičiau rasti tai, ko jie ieško.

Kaip atliekamas raktinių žodžių tyrimas?

Raktiniai žodžiai Google paieškoje yra sinonimiški, tad labai svarbu rasti labiausiai pritaikomus būtent Jūsų verslui. Tyrimo metu naudojamos kelios metodikos, kurios padeda pasiekti tiksliausią rezultatą. Žinoma, dažniausiai – tam tikras priemones, įrankius, kurie padeda ne tik matyti labiausiai pasiteisinančius raktinius žodžius, tačiau taip pat ir jų populiarumą.

O Google raktažodžių populiarumas – vienas svarbiausių aspektų, kuris yra įvertinamas. Tai reiškia, kad pasirenkamas ne tik tinkamas raktinis žodis, tačiau būtent toks, kurio vertė yra didžiausia.

Kiek kainuoja raktažodžių tyrimas?

Raktažodžių tyrimas kainuoja skirtingai priklausomai nuo to – kokio tipo paslaugas užsisakysite. Dažniausiai tyrimas pas mus yra užsakomas kartu su SEO paslaugomis, tad atskirai už jį mokėti netenka. Visgi, jeigu reikalingas tik raktažodžių tyrimas – visada kviečiame su mumis susisiekti ir atsakysime taip greitai, kaip galėsime, kad galėtumėte apsispręsti.

Mūsų Klientai • Raktažodžiai 1
 • Raktažodžiai 2
 • Raktažodžiai 3
 • Raktažodžiai 4
 • Raktažodžiai 5
 • Raktažodžiai 6
 • Raktažodžiai 7Ką ApieMus Sako Klientai


Mes teikiame ne tik SEO ir Google AdWords reklamos paslaugas, tačiau ir kuriame web puslapius.


 • Su SEOpartneriai.lt bendradarbiaujame jau porą metų, visi projektai su kuriais dirbome atsidūrė TOP5 Google pozicijose. Ko imasi, tą padaro, didžiausios rekomendacijos.

  Martynas Andriejaitis
  MB "Duok penkis"
 • Rekomenduoju SEOpartneriai.lt kaip savo srities žinovus. Darbas su jais buvo lengvas ir aiškus, nes komanda geba profesionaliai patarti, suprantamai išdėstyti planus, išanalizuoti ir pasiekti efektyvių rezultatų. Dėka SEOpartneriai.lt mano svetainė pakilo į aukščiausias google pozicijas ir stabiliai laikosi topuose, lankomumas ir pardavimai ženkliai išaugo. Dėkui!

  Jovita Šeškauskienė
  UAB "Jovila"


NemokamaKonsultacija


Vardas*

Tel. numeris*

El. paštas*

Svetainės nuoroda

Kaip galime jums padėti?

Koks jūsų tikslas?